Hoppa till sidans innehåll

26 - 27 nov 2005


Flickor 10 Pojkar 10
1;Selma E-Abdiu, BTK Ratic 1;Isac Sibelius, Vinbergs IF
2;Sofia Berntson, Onsala BTK 2;Mikael Rimstedt, BTK Ratic
3;Ida Johansson, Falkenbergs BTK 3;Gustav Eriksson, BTK Ratic
4;Tess Bengtsson, BTK Ratic 4;Oscar Eliasson, Vinbergs IF
5;Dennis Andersson, BTK Hylte
Flickor 10 B 6;Tobias Jönsson, Onsala BTK
1;Frida Lindahl, Falkenbergs BTK 7;Alexander Salamon, BTK-2000 Oskarström
2;Felicia Larsson, Halmstad BTK 8;Josef Hovius, BTK Ratic
3;Madeleine Björding, Halmstad BTK 9;Christoffer Ewaldsson, Lidhults GoIF
4;Emma Johansson, BTK Ratic 10;Andreas Gustafsson, BTK Hylte
11;Anton Snygg, BTK-72 Trönninge
Flickor 12 12;Felix Svensson, BTK Ratic
1;Karin Lomander, Varbergs BTK 13;Kevin Nilsson, BTK-72 Trönninge
2;Paulina Herfors, Tölö IF 14;Albin Andresen, BTK-72 Trönninge
3;Cecilia Jedenberg, Onsala BTK 15;Calle Bergman, BTK-72 Trönninge
4;Tilda Bengtsson, BTK Ratic 16;Viktor Ahlström, BTK-2000 Oskarström
5;Amanda Kullberg, Överlida IK
6;Sarah Holmqvist, BTK Hylte Pojkar 10 B
7;Sara Rosén, Halmstad BTK 1;Nils Lundgren, BTK Ratic
8;Caroline Andrén, Onsala BTK 2;Anton Stålhammar, BTK Ratic
3;Ola Rimstedt, BTK Ratic
Flickor 13 4;Jonatan Thoresson, BTK Ratic
1;Rebecca Källqvist, Överlida IK
2;Michaela Nilsson, Våxtorps Bois Pojkar 12
3;Lina Mattsson, BTK Serve 1;Joel Eriksson, Varbergs BTK
4;Karin Lomander, Varbergs BTK 2;David Fredriksson, Halmstad BTK
3;Philip Warberg, Onsala BTK
Flickor 14 4;Isac Herlowsson, Halmstad BTK
1;Rebecca Källqvist, Överlida IK 5;Miki Zeljic, Halmstad BTK
2;Ellen Alexandersson, Halmstad BTK 6;Jens Edvinsson, BTK Hylte
3;Emelie Skjevik, Överlida IK 7;Andreas Larsson, BTK-2000 Oskarström
4;Michaela Nilsson, Våxtorps Bois 8;Linus Pantzar, Onsala BTK
9;Adam Everås, Överlida IK
Damjuniorer 17/20 10;Wilhelm Nilsson, Falkenbergs BTK
1;Veronica Eriksson, Falkenbergs BTK 11;Richard Källqvist, Överlida IK
2;Paulina Nilsson, Halmstad BTK 12;Emil Stålhammar, BTK Ratic
3;Angelica Larsson, BTK-2000 Oskarström 13;Rasmus Fässberg, Onsala BTK
4;Marielle Nilsson, Våxtorps Bois 14;Sebastian Malmborg, Lidhults GoIF
15;Jakob Erlandsson, BTK Ratic
Handicapklass öppen 16;Rasmus Enochsson, Våxtorps Bois
1;Anders Johansson, Lidhults GoIF
2;Kobayashi Takeya, Varbergs BTK Pojkar 13
3;Adam Ljung, Skedala BTK 1;Joel Eriksson, Varbergs BTK
4;Sebastian Boketun, BTK Ratic 2;Jim Bengtsson, Våxtorps Bois
5;Roland Liedman, Skedala BTK 3;Linus Pantzar, Onsala BTK
6;Mikael Högfeldt, BTK Ratic 4;Jakob Steneteg, BTK Hylte
7;Sebastian Malmborg, Lidhults GoIF 5;Jens Edvinsson, BTK Hylte
8;Alexander Malmborg, Lidhults GoIF 6;Philip Sallander, Onsala BTK
7;Martin Bäckman, Varbergs BTK
Herrsingel 3 8;Philip Möller, Tölö IF
1;Mikael Persson, BTK Ratic
2;Mikael Nilsson, Markaryds BTK Pojkar 14
3;Jacob Kramsjö, Falkenbergs BTK 1;Erik Andrèn, Onsala BTK
4;Andreas Eriksson, Falkenbergs BTK 2;Jacob Kramsjö, Falkenbergs BTK
5;Anders Johansson, Lidhults GoIF 3;Alexander Franzén, Falkenbergs BTK
6;Jimmy Björkman, Lidhults GoIF 4;Peter Lomander, Varbergs BTK
5;Hjalmar Sandberg, Varbergs BTK
Herrsingel 3 Öppen 6;Jakob Steneteg, BTK Hylte
1;Christer Änghede, Onsala BTK 7;Jim Bengtsson, Våxtorps Bois
2;Torbjörn Johansson, Falkenbergs BTK 8;Anton Tideman, BTK Serve
3;Johan Bredahl, Falkenbergs BTK 9;Jonas Sundvall, BTK Ratic
4;Ted Faleberg, Onsala BTK 10;Simon Martinsson, Onsala BTK
5;Jimmy Björkman, Lidhults GoIF 11;Jesper B. Kjellström, BTK Ratic
6;Alexander Franzén, Falkenbergs BTK 12;Adam Ljung, Skedala BTK
7;Erik Andrèn, Onsala BTK 13;Mikael Johansson, Falkenbergs BTK
8;Peter Lomander, Varbergs BTK 14;Sebastian Johansson, Halmstad BTK
15;Philip Sallander, Onsala BTK
Herrsingel 4 16;Jakob Änghede, Onsala BTK
1;Roger Ivarsson, Vetlanda BTK
2;Roger Gustafsson, Köpinge BTK Pojkar 15
3;Magnus Persson, BTK Ratic 1;Ted Faleberg, Onsala BTK
4;Alexander Malmborg, Lidhults GoIF 2;Kalle Johansson-Blom, Varbergs BTK
5;Niklas Neij, BTK Ratic 3;Erik Ivarsson, Varbergs BTK
6;David Bengtsson, Vinbergs IF 4;Fredrik Lagnéus, Falkenbergs BTK
7;Ola Johansson, BTK-2000 Oskarström 5;Peter Midow, Falkenbergs BTK
8;Roland Svensson, Skedala BTK 6;Henrik Andersson, Varbergs BTK
11;Roger Persson, Vinbergs IF 7;Jesper Carlsson, Falkenbergs BTK
12;Martin Vernersson, Vinbergs IF 8;Jonas Johansson, Varbergs BTK
9;Tim Olander, Falkenbergs BTK
Herrsingel 5 14;Rasmus Karlsson, Onsala BTK
1;Sebastian Boketun, BTK Ratic
2;Freddy Pettersson, Köpinge BTK Herrjuniorer 17/20
3;Mikael Malmborg, Lidhults GoIF 1;Simon Carlsson, Varbergs BTK
4;Bengt Nilsson, Skedala BTK 2;Johannes Svensson, Rydöbruks IF
5;Jerker Fritzell, BTK Hylte 3;David Midow, Falkenbergs BTK
6;Sebastian Malmborg, Lidhults GoIF 4;Torbjörn Johansson, Falkenbergs BTK
7;Christofer Angel, BTK Ratic 5;Markus Lindberg, Våxtorps Bois
8;Annie Johansson, Ljungby BTK 6;Morgan Franzén, Falkenbergs BTK
9;Anders Persson, Köpinge BTK 7;Mikael Reimertz, Onsala BTK
16;Carina Pettersson, BTK-72 Trönninge 8;Anton Nyman, Varbergs BTK
Herrdubbel
1;Mattias Johansson/Ola Johansson, Skedala/BTK2000
2;Jimmy Björkman/Anders Johansson, Lidhults GoIF
3;Roland Svensson/Roland Liedman, Skedala BTK
4;Simon Carlsson/Anton Nyman, Varbergs BTK
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Bordtennisklubben Ratic   
                                                                                                                              

Postadress:
BTK Ratic - Bordtennis
Källvägen 1a
30560 Harplinge

Besöksadress:
Källvägen 1a
30560 Harplinge

Kontakt:
Tel: 03550631
E-post: This is a mailto link

Se all info

Våra sponsorer