Hoppa till sidans innehåll

25 - 26 nov 2006


Flickor 10 Pojkar 10
1;Ella Klingström, BTK-72 Trönninge 1;Martin Eriksson, Eslövs AI
2;Emelie Svensson, Falkenbergs BTK 2;Kevin Nilsson, BTK-72 Trönninge
3;Rebecka Nilsson, Halmstad BTK 3;Marcus Nilsson, Höganäs BTK
3;Madeleine Björding, BTK Ratic 3;Josef Hovius, BTK Ratic
5;Madelen Andersson, BTK Ratic 5;Nils Lundgren, BTK Ratic
5;Tess Bengtsson, BTK Ratic 5;Felix Svensson, BTK Ratic
5;Jonatan Thoresson, BTK Ratic
Flickor 10 B 5;Kalle Eriksson, Höganäs BTK
1;Rebecca Andersson, Våxtorps Bois 9;Felix Zackrisson, Falkenbergs BTK
2;Jessika Edvinsson, BTK Hylte 9;Joel Bengtsson, BTK Serve
9;André Larsen, Våxtorps Bois
Flickor 12 9;Viktor Ahlström, BTK-2000 Oskarström
1;Felicia Larsson, Halmstad BTK
2;Ella Klingström, BTK-72 Trönninge Pojkar 10 B
3;Sofia Berntson, Onsala BTK 1;Kim Johansson, BTK-2000 Oskarström
3;Caroline Andrén, Onsala BTK 2;Elias Sibelius, Falkenbergs BTK
5;Frida Lindahl, Falkenbergs BTK 3;Kevin Östman, Falkenbergs BTK
5;Frida Eriksson, Rydöbruks IF 3;Mario Starcevic, Halmstad BTK
5;Julia Stagh, BTK-72 Trönninge
5;Josefin Svensson, Falkenbergs BTK Pojkar 12
1;Anton Romare, Askims BTK
Flickor 13 2;Pontus Karlsson, Falkenbergs BTK
1;Karin Lomander, Varbergs BTK 3;Isac Sibelius, Falkenbergs BTK
2;Sofia Åblad, Falkenbergs BTK 3;Andreas Gustafsson, BTK Hylte
3;Tilda Bengtsson, BTK Ratic 5;Daniel Svensson, Falkenbergs BTK
3;Felicia Larsson, Halmstad BTK 5;Patrik Nyberg, Lekstorps IF
5;Isac Herlowsson, Halmstad BTK
Flickor 14 5;Casper Nilsson, Falkenbergs BTK
1;Sofia Åblad, Falkenbergs BTK 9;Wilhelm Nilsson, Falkenbergs BTK
2;Michaela Nilsson, Våxtorps Bois 9;Måns Lindqvist, BTK Ratic
3;Rebecca Källqvist, Falkenbergs BTK 9;Ola Rimstedt, BTK Ratic
3;Karin Lomander, Varbergs BTK 9;Mikael Rimstedt, BTK Ratic
5;Tilda Bengtsson, BTK Ratic 9;Simon Flodberg, BTK Ratic
5;Lina Mattsson, BTK Serve 9;Elias Sibelius, Falkenbergs BTK
9;Simon Andersson, BTK Ratic
Flickor 15 9;Richard Källqvist, Falkenbergs BTK
1;Pernilla Åblad, Falkenbergs BTK
2;Paulina Herfors, Tölö IF Pojkar 13
3;Rebecca Källqvist, Falkenbergs BTK 1;Joel Eriksson, Varbergs BTK
3;Lisa Fritzon, BTK Serve 2;Andreas Larsson, BTK-2000 Oskarström
3;Linus Pantzar, Onsala BTK
Damjuniorer 17/20
1;Helen Andersson, Falkenbergs BTK Pojkar 14
2;Caroline Andersson, Falkenbergs BTK 1;Felix Lanai, Varbergs BTK
3;Pernilla Åblad, Falkenbergs BTK 2;Joel Eriksson, Varbergs BTK
3;Angelica Larsson, BTK-2000 Oskarström 3;Joakim Ekberg, Halmstad BTK
3;Liam Schoug, BTK Rekord 3;Rasmus Ringström, Halmstad BTK
5;Jens Edvinsson, BTK Hylte 5;Jens Edvinsson, BTK Hylte
5;Anton Romare, Askims BTK 5;Andreas Larsson, BTK-2000 Oskarström
5;Isac Sibelius, Falkenbergs BTK 5;Sebastian Malmborg, Lidhults GoIF
5;Miki Zeljic, Halmstad BTK 5;Jakob Steneteg, BTK Hylte
9;Philip Warberg, Onsala BTK
Herrsingel 5 9;Kalle Nylander, BTK Rekord
1;Peter Larsson, BTK-2000 Oskarström 9;Martin Bäckman, Varbergs BTK
2;Roger Nyberg, Vinbergs BTK 9;Fredrik Adolfsson, Tölö IF
3;Weiny Larsson, Markaryds BTK 9;Erik Söderqvist, Tölö IF
3;Fredrik Sjöstedt, Skedala BTK 9;Jakob Änghede, Onsala BTK
5;Niclas Andersson, BTK Ratic
5;Christofer Angel, BTK Ratic Pojkar 15
5;Dan Hansson, BTK-72 Trönninge 1;Alexander Franzén, Falkenbergs BTK
5;Carl-Magnus Ewaldsson, Lidhults GoIF 2;Jacob Kramsjö, Falkenbergs BTK
3;Peter Lomander, Varbergs BTK
Herrsingel 4 3;Erik Andrèn, Onsala BTK
1;Adam Andersson, Falkenbergs BTK 5;Rasmus Ringström, Halmstad BTK
2;Mikael Nilsson, Markaryds BTK 5;Kalle Nylander, BTK Rekord
3;Tobias Hansson, BTK Ratic 5;Joakim Ekberg, Halmstad BTK
3;Christofer Rosdahl, Markaryds BTK 5;Pontus Orava, Falkenbergs BTK
5;Christos Tokatlidis, Markaryds BTK
5;Mattias Johansson, BTK-2000 Oskarström Herrjuniorer 17/20
5;Sebastian Boketun, Falkenbergs BTK 1;Alexander Franzén, Falkenbergs BTK
5;Rasmus Ringström, Halmstad BTK 2;Daniel Kannerstedt, Varbergs BTK
9;Jesper B. Kjellström, BTK Ratic 3;Morgan Franzén, Falkenbergs BTK
9;Erik Söderqvist, Tölö IF 3;Erik Ivarsson, Varbergs BTK
9;Ola Johansson, BTK-2000 Oskarström 5;Alexander Malmborg, Lidhults GoIF
9;Jimmy Andersson, Markaryds BTK 5;Ted Faleberg, Onsala BTK
5;Pontus Orava, Falkenbergs BTK
Handicapklass öppen 5;Robin Lanai, Varbergs BTK
1;Mikael Nilsson, Markaryds BTK 9;Kalle Johansson-Blom, Varbergs BTK
2;Tomasz Akier, Markaryds BTK 9;Jacob Kramsjö, Falkenbergs BTK
3;Weiny Larsson, Markaryds BTK 9;Henrik Andersson, Varbergs BTK
3;Dan Hansson, BTK-72 Trönninge 9;Markus Lindberg, Våxtorps Bois
5;Roland Svensson, Skedala BTK 9;Peter Lomander, Varbergs BTK
5;Christofer Angel, BTK Ratic 9;Adam Andersson, Falkenbergs BTK
5;Jesper Svensson, Markaryds BTK
5;Simon Andersson, BTK Ratic Herrsingel 3
1;Roger Orwén, BTK-72 Trönninge
Herrsingel 3 Öppen 2;Jimmy Björkman, Lidhults GoIF
1;Lukas Schoug, BTK Rekord 3;Erik Erlandsson, BTK Hylte
2;Henrik Andersson, Varbergs BTK 3;Leif Johansson, Lidhults GoIF
3;Lars Mortensen, BTK-2000 Oskarström 5;Joakim Ekberg, Halmstad BTK
3;Joakim Karlsson, Falkenbergs BTK 5;Andreas Eriksson, Falkenbergs BTK
5;Marcus Johansson, Halmstad BTK
Herrdubbel 5;Michael Edvinsson, BTK Hylte
1;Tomasz Akier/Christofer Rosdahl, Markaryds BTK
2;Lars Mortensen/Rasmus Ringström, BTK2000/HBTK
3;Roger Ivarsson/Mikael Nilsson, VetBTK/MaBTK
3;Alexander Malmborg/Leif Johansson, Lidhults GoIF
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Bordtennisklubben Ratic   
                                                                                                                              

Postadress:
BTK Ratic - Bordtennis
Källvägen 1a
30560 Harplinge

Besöksadress:
Källvägen 1a
30560 Harplinge

Kontakt:
Tel: 03550631
E-post: This is a mailto link

Se all info

Våra sponsorer